הידרותרפיה, שחית פעוטות ותינוקות, חוגי מים לילדים ולמבוגרים שמבינים איכות!
מאות מטרים של מתחם טיפולי ולימודי יוקרתי ומפנק במים חמים חמים! 

בריכות מים חמים בחללים נפרדים לחווית טיפול ולמידה מיטבית!            
הידרותרפיה שיקומית במים חמים!
בית ספר לשחיה פרטני וקבוצתי במים חמים! 
חוגי שחיית פעוטות במים חמים!
חוגי התעמלות במים חמים!
מועדון מנויים לבריכות מים חמים! 
טכנולוגיות חיטוי מים מתקדמות למים חמים בריאים וצלולים מאין כמותם!
מערכות אוורור ומיזוג טמפרטורת חלל ואיכות האוויר בתוך המתחם לתחושת קיץ יבש ונעים כל השנה! 
שטחי שרות והמתנה נרחבים מפוארים ומבריקים לחווית שהות מושלמת, במים ומחוץ להם!

הסדרים עם קופות החולים. ספק רשמי של משרד הבטחון.

לפרטים נוספים והרשמה
 

"שי במים" - מרכז לטיפול בהידרותרפיה ורכישת מיומנויות מים לכל הגילאים.  מתחם חדש, מרווח ומפנק ברמה של 5 כוכבים שתוכנן ונבנה בהשקעה אדירה של אהבה, מחשבה ומשאבים, תוך מחשבה על צרכיכם לקוחותינו - מתינוקות ועד מבוגרים. חניה פרטית צמודה ללקוחות שי במים ונגישות מלאה.

לצד מקצועיות בלתי מתפשרת ושאיפה מתמדת לשלמות, פועלות 2 בריכות טיפולית חדשות יפהפיות, שקטות ומרווחות, בהן מקבל כל מטופל את מלוא תשומת הלב והמרחב הטיפולי, קליניקה שמהווה בשורה חדשה בכל הקשור לאווירה ולאופי הטיפול בהידרותרפיה. הבריכות מצויידות במערכת סינון וטיהור מתקדמת ועוצמתית מבוקרת מחשב המפרקת מלח טבעי לנתרן ולכלור, ציוד טיפולי חדיש, מלתחות מפוארות ורחבות נגישות באופן מלא לנכים, שירותים נגישים, חדרי הלבשה, פינות החתלה פרטיות לאם ולתינוק, והכל בתוך מתחם מעוצב וממוזג עם אווירה בייתית אשר שם במרכז את הלקוח וזכותו ללא פחות מן הטוב ביותר.

ללקוחותינו מחכה חניה פרטית צמודה לדלת הכניסה למתחם עם נגישות מירבית לשטחי השירות ולבריכה.
הטיפולים  מותאמים לכל מטופל בנפרד, מתוך הבנת הבעיה, מתוך התבוננות והקשבה לאישיות המטופל, רצונותיו וצרכיו ותוך מתן יחס ביתי ואישי. 
הקשר בין המטופל למטפל הוא תנאי חשוב להצלחת הטיפול ולהתמדה. לכן, תמיד נשמר ערוץ קשר מזמין בכל שאלה – במהלך סדרת הטיפולים ולאחריה.
ההידרותרפיסט שלך הוא כלי. חשוב שיהיה זה כלי מוצלח ושישרת את המטרה בצורה מיטבית, יחד עם זאת תנאי הכרחי להצלחת הטיפול הוא שיתוף פעולה, רצון והנאה מן הטיפול. הנאה מן השהות במים ומעצם הטיפול היא מטרה חשובה ומסומנת.  

במרכז 15 מטפלים ומטפלות אשר נבחרו ונבררו בקפידה, ואשר נדרשו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ידע בתחום ההידרותרפיה טרם שילובם במכון.

המכון עובד בהסדר עם קופות החולים, ועם ביטוחי בריאות  פרטיים. כמו כן "שי במים" הינו ספק הידרותרפיה רשמי של משרד הביטחון.

המכון בעל רשיון עסק מעיריית כפר-סבא, ופועל בפיקוח משרד הבריאות תוך שמירה קנאית על נקיון מי הבריכות, ותנאי התברואה בתוך הבריכה ומחוצה לה.

אודות שי:

שי דננברג, בן 44, נשוי לעדה, אבא ליובל ענבר ונגה.
הידרותרפיסט וותיק ומנוסה, 18 שנות ניסיון בטיפול ושיקום במים. 

שנים רבות של ניסיון הביאו אותי בשנת 2012 לנקודה בה החלטתי להקים קליניקה איכותית להידרותרפיה באווירת יוקרה ופרטיות, כזו אשר תחרוט על הדגל את כל מה שהייטיבו מטופליי ותלמידיי לאורך השנים להכיר.

במהלך שנותי כהידרותרפיסט ליוויתי אלפי מטופלים ותלמידים על רקע פתולוגיות שונות, מולדות ונרכשות. החתירה המתמדת לפתרון טיפולי תואם ומושלם היא נר לרגליי. 

בין מטופליי: נפגעי שיתוק מוחין, אוטיזם, פיגור, נפגעי תאונות דרכים ותאונות אישיות, מטופלים שסובלים מבעיות כאב וקצו במרפאות הכאב, נשים בהריון, סובלים מבעיות נוירולוגיות ואורטופדיות, בעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות ודימוי עצמי ועוד ועוד. 
בנוסף לטיפולי הידרותרפיה מוצעים במכון שעורי שחיה ושיפור סגנון לילדים ולמבוגרים, שעורי שחיית תינוקות ופעוטות,  חוגי התעמלות במים ואפשרות למנוי בוקר שקט לאנשים שמבינים איכות, ולא מוכנים להתפשר על הסטנדרטי.

אתרי אינטרנט • 050-556-7807 • www.quicksite.co.il
שם משתמש: סיסמה: