אודות שי במים

אודות שי במים

"שי במים" הוא מרכז לטיפול בהידרותרפיה ורכישת מיומנויות מים לכל הגילאים. לרשותכם עומד מתחם חדש, מרווח ומפנק ברמה של 5 כוכבים שתוכנן ונבנה בהשקעה אדירה של אהבה, מחשבה ומשאבים, תוך מחשבה עליכם, הלקוחות - ממבוגרים ועד תינוקות.

לצד מקצועיות בלתי מתפשרת ושאיפה מתמדת לשלמות, פועלות במקום 2 בריכות טיפולית חדשות יפהפיות, שקטות ומרווחות. הבריכות החדישות מאפשרות לכל מטופל את מלוא תשומת הלב והמרחב הטיפולי הדרוש, לצד קליניקה שמהווה בשורה חדשה בכל הקשור לאווירה ולאופי הטיפול בהידרותרפיה.

הבריכות מצויידות במערכות הסינון והטיהור המתקדמות ביותר בשוק מערכות המים העולמי, עם יכולת סינון גבוהה ביותר, ובקרת מחשב לאיזון מושלם של המים, ציוד טיפולי חדיש; מלתחות מפוארות ורחבות נגישות באופן מלא לנכים, שירותים נגישים, חדרי הלבשה, פינות החתלה פרטיות לאם ולתינוק, והכל בתוך מתחם מעוצב וממוזג עם אווירה ביתית - אשר שם במרכז את המטופל/תלמיד וזכותו ללא פחות מן הטוב ביותר.

כמו כן ללקוחותינו מחכה חניה פרטית צמודה לדלת הכניסה למתחם, עם נגישות מירבית לשטחי השירות ולבריכה.

הטיפולים מותאמים לכל מטופל בנפרד, מתוך הבנת הבעיה, התבוננות והקשבה לאישיות המטופל, רצונותיו וצרכיו - והכול תוך מתן יחס ביתי ואישי. טיפולים לדוגמה הניתנים במרכז: טיפולי וואטסו, טיפול בכאבי גב, טיפול בבעיות קשב וריכוז, הקלה על סימפטומים של פיברומיאלגיה ועוד.


הקשר בין המטופל למטפל הוא תנאי חשוב להצלחת הטיפול ולהתמדה
. לכן תמיד נשמר ערוץ קשר מזמין בכל שאלה – במהלך סדרת הטיפולים ולאחריה.

ההידרותרפיסט שלך הוא כלי. חשוב שיהיה זה כלי מוצלח ושישרת את המטרה בצורה מיטבית. יחד עם זאת תנאי הכרחי להצלחת הטיפול הוא שיתוף פעולה, רצון והנאה מן הטיפול. הנאה מן השהות במים ומעצם הטיפול, היא מטרה חשובה ומסומנת.  

במרכז שי במים תמצאו 15 מטפלים ומטפלות אשר נבחרו ונבררו בקפידה, ואשר נדרשו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ידע בתחום ההידרותרפיה טרם שילובם במכון.


המכון עובד בהסדר עם קופות החולים ועם ביטוחי בריאות פרטיים. כמו כן שי במים הינו ספק הידרותרפיה רשמי של משרד הביטחון.

המכון בעל רישיון עסק מעיריית כפר סבא, ופועל בפיקוח משרד הבריאות תוך שמירה קנאית על ניקיון מי הבריכות, ותנאי התברואה בתוך הבריכה ומחוצה לה.

נשמח לעמוד גם לרשותכם.