הידרותרפיה - שחייה טיפולית לילדים ונוער

הידרותרפיה - שחייה טיפולית לילדים ונוער

שחייה טיפולית לילדים ולבני נוער

אנו, במרכז שי במים, מאמינים שתהליכי הידרותרפיה לילדים ונוער משיגים את התוצאות הטובות ביותר, כאשר הקשר בין מטפל למטופל ובין מורה לתלמיד בשיאם.

כמעט כל חוויה משפיעה על עיצוב האישיות, הביטחון העצמי, הדימוי העצמי ודימוי הגוף של הילד/ה. מטפל מוכשר יודע כיצד לבנות סמכות ומשמעת, לצד שימוש כדמות אח גדול - שאוהבים, שניתן לסמוך עליו ושמתאמצים לא לאכזב אותו.

 

מתוך אומנות יצירת קשר שכזה, יצמח תהליך לימוד/טיפול בריא ומוצלח, בו הילד יהנה, יחווה הצלחות לצד התמודדות עם קושי ותסכול, ויגדל להיות אדם בריא וחזק יותר לחיים. זו איננה פילוסופיה בלבד, כי אם אמת צרופה, והיא זו שהופכת את שי במים לסיפור הצלחה – בזכות צוות מטפלים שאין בשום מקום אחר!


מתקן מושלם לטיפולי הידרותרפיה לילד

החוכמה שלנו הייתה לבנות מתקן אופטימלי ללימוד שחיה איכותי, בתנאים שיאפשרו חוויית טיפול ולמידה מהנה. החל בחום המים, דרך עומס בבריכה בזמן השיעור, ניקיון ואסתטיקה וציוד בלי גבול.

ההשקעה והמחשבה ניכרים בכל פינה, וכמובן - צוות מטפלים ומדריכים שנדרש לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מבחינה מקצועית ואישית כאחד. אנחנו מאמינים שהן שיעורי השחייה והן טיפולי הידרותרפיה לילדים או לנוער, צריכים להיערך בסביבה מיטבית למען הצלחתם.

מעבר לטיפולי המים, מרכז שי במים מקיים גם חוגי שחייה לילדים ומערך של לימוד שחייה לילדים בסביבה אנושית ותשתיתית מעולה. כמו כן ניתן להזמין טיפולי שיאצו במים, להקלה על כאבים, להרגעת הגוף והנפש ועוד.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהתרשם בעצמכם.