הידרותרפיה למבוטחי קופת חולים מכבי

הידרותרפיה למבוטחי קופת חולים מכבי

טיפולי הידרותרפיה למבוטחי קופת חולים מכבי

שי במים הוא מרכז שחייה טיפולית (הידרותרפיה) ורכישת מיומנויות מים לכל הגילאים. המרכז נמצא בהסדר עם קופת חולים מכבי, ומאפשר לקבל טיפולי הידרוטרפיה באמצעות טופס 17 מן הקופה. גם ילדים ובני נוער המופנים לקבלת טיפול רגשי דרך מרפאות התפתחות הילד ו/או מרפאות קשב וריכוז - מוזמנים לברר זכאות לטיפול עם שי במים.

לרשות מבוטחי קופת חולים מכבי עומד מתחם חדיש, מרווח ומפנק ברמה של 5 כוכבים, שתוכנן ונבנה בהשקעה גדולה של אהבה, מחשבה ומשאבים. כל זאת תוך מחשבה מלאה על צורכי המטופלים - מתינוקות ועד מבוגרים. במקום פועלות 2 בריכות טיפוליות מרווחות וחדישות, המהוות קליניקת שחייה טיפולית עבור מגוון רחב של פתולוגיות.
 
הידרותרפיה למבוטחי קופת חולים מכבי


שחייה טיפולית אישית לכל מבוטח של מכבי

במרכז שי במים עובדים 17 מטפלים ומטפלות הידרותפיה מוסמכים. כל טיפול ניתן בהתאמה אישית מלאה למטופל, בהתאם למצבו ולהתוויה שניתנה מאת הרופא המטפל. כל זאת מתוך הבנת הבעיה, התבוננות והקשבה לצורכי המטופל, תוך מתן יחס אישי.
 
טיפולי ההידרותרפיה במרכז שי במים מאפשרים להקל על מגוון בעיות ולטפל בהן ביעילות: כאבי גב ומפרקים, שיקום לאחר תאונה, בעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות, בעיות רגשיות והתפתחותיות, פיברומיאלגיה ועוד. בנוסף ניתן לשלב גם טיפולי מים נוספים כגון ג'הארה, שיאצו במים (וואטסו) ועוד.
 
הטיפול מתחיל בפגישה עם פיזיותרפיסט בעל הכשרה בהידרותרפיה מטעם מרכז שי במים, וזאת לצורך בניית תשתית טיפול וקביעת מטרות טיפול ותפקוד. כמו כן מכון שי במים עובד בשיתוף פעולה מלא וישיר עם מכוני הפיזיותרפיה המעולים של קופת חולים מכבי בכפר סבא, ברעננה ובהוד השרון לכל אורך התהליך.

מרכז שי במים עובד בהסדר עם קופות החולים מכבי ומאוחדת, וכן עם ביטוחי בריאות פרטיים. כמו כן שי במים הינו ספק הידרותרפיה רשמי של משרד הביטחון, בעל רישיון עסק מעיריית כפר סבא ופועל בפיקוח משרד הבריאות. תנאי התברואה בבריכות ומחוצה להן נשמרים בקנאות, על מנת שהמטופלים ייהנו מאיכות מים גבוהה ומשטחי שירות הגייניים.