הידרותרפיה למבוטחי קופת חולים לאומית

טיפולי הידרותרפיה למבוטחי לאומית

שי במים הוא מרכז שחייה טיפולית (הידרותרפיה) ורכישת מיומנויות מים לכל הגילאים. המרכז נמצא בהסדר עם קופת חולים לאומית, ומאפשר למבוגרים בני 18 ומעלה לקבל טיפולי הידרוטרפיה באמצעות טופס 17 והצגת כרטיס מגנטי.

לרשות מבוטחי לאומית עומד מתחם חדיש, מרווח ומפנק ברמה של 5 כוכבים, שתוכנן ונבנה בהשקעה גדולה; כל זאת תוך מחשבה מלאה על צורכי המטופלים - מתינוקות עד מבוגרים. במקום פועלות 2 בריכות טיפוליות מרווחות וחדישות, המהוות קליניקת שחייה טיפולית עבור מגוון רחב של פתולוגיות.
 
הידרותרפיה / שחייה טיפולית למבוטחי קופת חולים לאומית

שחייה טיפולית אישית לכל מבוטח של לאומית

במרכז שי במים עובדים 17 מטפלים ומטפלות הידרותפיה מוסמכים. כל טיפול ניתן בהתאמה אישית מלאה למטופל, בהתאם למצבו ולהתוויה שניתנה מאת הרופא המטפל. כל זאת מתוך הבנת הבעיה, התבוננות והקשבה לצורכי המטופל, תוך מתן יחס אישי.

הטיפול מתחיל בפגישה עם פיזיותרפיסט בעל הכשרה בהידרותרפיה מטעם מרכז שי במים, וזאת לצורך בניית תשתית טיפול וקביעת מטרות טיפול ותפקוד. כמו כן מכון שי במים עובד בשיתוף פעולה מלא וישיר עם מכוני הפיזיותרפיה המעולים של קופת חולים לאומית לכל אורך התהליך.

טיפולי ההידרותרפיה במרכז שי במים מאפשרים להקל על מגוון בעיות ולטפל בהן ביעילות: כאבי גב ומפרקים, שיקום לאחר תאונה, בעיות קשב וריכוז, דאבת השרירים (פיברומיאלגיה), בעיות התנהגות, בעיות רגשיות והתפתחותיות ועוד. כמו כן ניתן לשלב גם טיפולי מים נוספים כגון וואטסו, ג'הארה ועוד.

מרכז שי במים עובד בהסדר עם קופות החולים השונות, וכן עם ביטוחי בריאות פרטיים. כמו כן שי במים הינו ספק הידרותרפיה רשמי של משרד הביטחון, בעל רישיון עסק מעיריית כפר סבא ופועל בפיקוח משרד הבריאות. תנאי התברואה בבריכות ומחוצה להן נשמרים בקנאות, על מנת שהמטופלים ייהנו מאיכות מים גבוהה ומשטחי שירות הגייניים.