חוג שחייה לילדים

חוג שחייה לילדים

חוג שחייה לילדים בשרון - לימוד שחייה פרטי או קבוצתי

מרכז שי במים מציע לימודי שחייה פרטניים וקבוצתיים בהספק מרבי לילדים, כולל ניסיון רב שנים בטיפול בחרדת מים בכל גיל. שיעור שחיה בקבוצה כולל עד 6 ילדים לכל היותר.

מחקרים דידקטיים רבים נעשו לאורך השנים, באשר לרמת ההשפעה של גירויים סביבתיים בזמן השיעור על איכות הלמידה וההספק. צפיפות ופעילויות רועשות שמתבצעות בבריכה במקביל לשיעור, משפיעות השפעה ישירה על איכות הלמידה המוטורית ועל הריכוז.

פעם אחר פעם הורים משלמים במיטב כספם עבור לימודי שחייה לילדים במקומות בעלי שם, ולא מבינים למה כעבור חודשים ארוכים הילד לא מתקדם.

אנו חרטנו על דגלנו איכות של הוראה ולמידה. במרכז שי במים כל שיעור שחייה לילד מתנהל בשקט ובהנאה, במים לא עמוסים ובמרחב שמאפשר למידה יעילה ואיכותית.

התלמידים מקבלים את מלוא תשומת הלב והמרחב הלימודי לאורך כל השיעור, ולומדים מיומנויות חדשות ומורכבות בריכוז מרבי.

שיעורי שחייה לילדים בכל גיל - הקניית מיומנויות מים

מחקרים מוכיחים באופן מובהק, כי שחיינים טובים הם אנשים בעלי חוסן נפשי וביטחון עצמי גבוה יותר.

הוכח קשר ישיר על פני ציר הזמן בין הדימוי העצמי ודימוי הגוף, ובין המיומנויות החברתיות והמעמד החברתי של ילדים ונוער לפני ואחרי שלמדו לשחות.

חשוב כי התהליך יתבצע בידיים המיומנות והמקצועיות ביותר; כאלה אשר יבנו תהליך בריא של למידה ואימון, של חוויית הצלחה והישג מתמשכת, לצד התמודדות עם קושי ותסכול, והשגת אבני דרך לא פשוטות. כל זאת בתוך תהליך מהנה ומאתגר גם יחד, שיגרום לילד לכבוש פסגות חדשות בסיפוק עילאי.

לא כל מדריך שחייה יודע לעשות את כל אלה. במרכז שי במים כל מדריכי השחיה נדרשים לעמוד בסטנדרטים לא מתפשרים של ידע ודמות מורה, טרם שילובם במכון.

החוכמה שלנו היתה לבנות מתקן ללימוד שחייה איכותי בתנאים אופטימליים, שמאוייש עם צוות מטפלים ומדריכים הנדרש לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר - מבחינה מקצועית אישית כאחד.

החוכמה שלכם תהיה לבקר אותנו ללא כל התחייבות, ולזהות מה הכי טוב עבורכם ו/או עבור הילד שלכם.

תאמו עכשיו שיעור ניסיון במרכז שי במים! חוג שחייה לילדים בשרון - כפר סבא, פתח תקווה, רעננה, הוד השרון ועוד, כולם מוזמנים!

למידע נוסף והרשמה:
יש לכם שאלה ואתם צריכים תשובה מקצועית?
אתם מוזמנים לשאול פה ואני אענה בזמן הקרוב.
שם מלא
טלפון
פירוט